Biz Kimiz ? - BabyJem | Anne Kadar Yakın

Story

We established our company in 2008"As close as mother"Our motto is to support families, providing both the families and the babies comfort, happy hours with our products and contributing baby’s developments. We devotely manufacture different designs and alternatives in order to serve useful, practical products and solutions.

Our motto is to support families, providing both the families and the babies comfort, happy hours with our products and contributing baby’s developments. We devotely manufacture different designs and alternatives in order to serve useful, practical products and solutions. We choose all our materials carefully, keeping in our minds that all babies are so precious in the whole world, so products should be manufacturing under 0 responsibility for the sweet babies. We send all our raw materials, from fabric to yarn, through the necessary tests, and produce them in accordance with Oekotex100 standards and bring them together for babies. Our responsibility is to help, to new mums every single day, with the most exclusive babystores nation and international wise, chain markets and the products. We continue on our way without slowing down with the strength and support we receive from our resellers, distributors and end users. Anticipating the needs of our customers in today's conditions; we supply new and high quality products and continue our commercial activities within the framework of all applicable legal regulations and ethical rules. As Babyjem family, we continue our story in ethical rules and quality conditions. We aware that it is possible to get to the top of the market, but it is not easy to stay at that level if we are not working as much as eveyday. With our Research and Developement team, and category colleagues, we closely follow all the innovations in the world,and constantly renew and develop ourselves, just to meet the needs of mothers and babies in the best way.

We continue to run with thousands of families in the excitement of the first steps we took in 2008. The support we receive from you during this process is our greatest motivation.

Thank you for helping us make our story come true.

Yüksek kalite standartını yakalayarak anne ve bebeklere hak ettikleri kalitede ürünleri ulaştırmak için çalışmalar yapmaktayız. Yazılı ve görsel medyada sık sık yer alıp gerek yurtiçi gerekse yurt dışında birçok fuarda ürünlerimiz boy göstererek müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Marka olmanın gerektirdiği sorumlulukları biliyor ve kalitemizden ödün vermeden ulaşılabilir fiyatlarla anne ve bebeklere hizmet veriyoruz.

Biz ürünlerimizi belli bir kaliteyle sınırlandırmadık. Bu yüzden her gelir seviyesindeki insanlar tarafından
alınabilir ve kullanılabilir olmasına özen gösteriyoruz.

Seçkin bebek mağazaları olmasına, konusunda deneyimli ve işi severek zevkle yapan kişiler olmasına
dikkat ediyoruz. Çünkü biz de öyle yapıyoruz.

Çünkü ürettiğimiz ürünler sadece ticari amaçlı değil, gerçekten bebeğe ve ebeveynlere faydalı olduğu içindir. Yüksek standartlardaki kalite ve uygun fiyat politikası da etkili olabilir.

Bizim sıralama kaygımız yok. Ürünlerimizi mağazalardaki son tüketici ile buluşturan değerli iş ortaklarımızın bizi belirli bir kategoriye koymalarını bekleriz.

Son dönemde ciddi şekilde yurt dışına ürün satışı gerçekleştirmekteyiz. Bu bizi oldukça mutlu eden bir durum. En son Almanya Köln’de King&Jugend fuarında stand açtık. 2013 yılında yurtdışında 3 veya 4 fuara katılmayı planlarımız arasına aldık.

Sektörümüz her geçen gün oldukça gelişmekte ve büyümekte. Bunu yurt dışından Türkiye’ye yatırım yapan, mağaza açan birçok dünya markası mağaza zincirlerinden, mağaza sayısını arttıran ve çok büyük metrekarelerde mağazalar
açan Türk mağazacılardan da anlayabiliriz. Her geçen gün bu konuda daha da iyi bilinçlenen ebeveynler sektörümüzü yüksek seviyelere çıkarmamız için fazlası ile zorlayacaktır.

Şu anda yaşanan en büyük sıkıntılardan bir tanesi nakit döngüsüdür. Ayrıca merdiven altı üretim ile sigortasız işçi çalıştırarak üretim yapan ve bebek sağlığını görmezden gelinerek üretim yapan üreticilerle mücadeledir.

Bize derginizde yer ayırıp röportaj fırsatı verdiğiniz için öncelikle teşekkür etmek istiyorum. Sektörde A’dan Z’ye kol kola vererek hep birlikte çok daha mutlu ve kazançlı günler görebiliriz. Her yıl Türkiye’de bir milyon yüz dört yüz bin bebek dünyaya geliyor. Dolayısıyla bu büyük sektör hepimizi ve daha yeni bir çok oyuncuyu taşıyabilecek güce sahiptir. Birbirimize destek olmalı ve saygı duymalıyız.

Navigation

Recently Viewed

Close
Close

Close

Categories