Biz Kimiz ? - BabyJem | Anne Kadar Yakın

Hikayemiz

2008 yılında “Anne kadar yakın” sloganıyla çıktığımız bu yolda en büyük hedefimiz; tüm annelerin destekçisi olup, bebekleri mutlu etmek ve onların gelişimine katkıda bulunmaktır. Kullanışlı ve pratik çözüm önerileri sunan ürünlerimizi ebeveynlerle buluşturmak için her gün özveriyle çalışarak farklı tasarımlar ve alternatifler üretmekteyiz.

Bebek ürünlerine karşı olan hassasiyetimizi işimizin en önemli sorumluluğu varsayarak tüm malzemelerimizi özenle seçiyoruz. Kumaştan ipliğe kadar tüm hammaddelerimizi gerekli testlerden geçirip, Oekotex100 standartlarına uygun şartlarda üreterek sizlerle buluşturuyoruz. Türkiye’nin en seçkin bebek mağazaları, zincir marketleri ve yurtdışına da sunmuş olduğumuz ürünlerimizle her geçen gün yeni bir anneye yardımcı oluyor, sizden aldığımız güç ve destek ile de yolumuza hız kesmeden devam ediyoruz. Günümüz koşullarında müşterilerimizin ihtiyaçlarını öngörerek; yeni ve kaliteli ürünler tedarik edip, yürürlükte bulunan bütün yasal mevzuat ve etik kurallar çerçevesinde ticari faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Babyjem ailesi olarak zirveye çıkmanın kolay olduğunu fakat zirvede kalmanın kolay olmadığını bilerek etik kurallarımızdan ve kalitemizden ödün vermeden hikayemizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Anne ve bebeklerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için kurduğumuz AR-GE ekibimiz ve tüm çalışma arkadaşlarımız sayesinde dünyadaki bütün yenilikleri yakından takip ediyor, kendimizi sürekli yeniliyor ve geliştiriyoruz.

2008 yılında attığımız ilk adımların heyecanına binlerce aileyi ortak ederek koşmayı sürdürüyoruz. Bu süreçte sizlerden aldığımız destek, bizim en büyük motivasyon kaynağımızdır.

Hikayemizi gerçeğe dönüştürmemize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz.

Yüksek kalite standartını yakalayarak anne ve bebeklere hak ettikleri kalitede ürünleri ulaştırmak için çalışmalar yapmaktayız. Yazılı ve görsel medyada sık sık yer alıp gerek yurtiçi gerekse yurt dışında birçok fuarda ürünlerimiz boy göstererek müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Marka olmanın gerektirdiği sorumlulukları biliyor ve kalitemizden ödün vermeden ulaşılabilir fiyatlarla anne ve bebeklere hizmet veriyoruz.

Biz ürünlerimizi belli bir kaliteyle sınırlandırmadık. Bu yüzden her gelir seviyesindeki insanlar tarafından
alınabilir ve kullanılabilir olmasına özen gösteriyoruz.

Seçkin bebek mağazaları olmasına, konusunda deneyimli ve işi severek zevkle yapan kişiler olmasına
dikkat ediyoruz. Çünkü biz de öyle yapıyoruz.

Çünkü ürettiğimiz ürünler sadece ticari amaçlı değil, gerçekten bebeğe ve ebeveynlere faydalı olduğu içindir. Yüksek standartlardaki kalite ve uygun fiyat politikası da etkili olabilir.

Bizim sıralama kaygımız yok. Ürünlerimizi mağazalardaki son tüketici ile buluşturan değerli iş ortaklarımızın bizi belirli bir kategoriye koymalarını bekleriz.

Son dönemde ciddi şekilde yurt dışına ürün satışı gerçekleştirmekteyiz. Bu bizi oldukça mutlu eden bir durum. En son Almanya Köln’de King&Jugend fuarında stand açtık. 2013 yılında yurtdışında 3 veya 4 fuara katılmayı planlarımız arasına aldık.

Sektörümüz her geçen gün oldukça gelişmekte ve büyümekte. Bunu yurt dışından Türkiye’ye yatırım yapan, mağaza açan birçok dünya markası mağaza zincirlerinden, mağaza sayısını arttıran ve çok büyük metrekarelerde mağazalar
açan Türk mağazacılardan da anlayabiliriz. Her geçen gün bu konuda daha da iyi bilinçlenen ebeveynler sektörümüzü yüksek seviyelere çıkarmamız için fazlası ile zorlayacaktır.

Şu anda yaşanan en büyük sıkıntılardan bir tanesi nakit döngüsüdür. Ayrıca merdiven altı üretim ile sigortasız işçi çalıştırarak üretim yapan ve bebek sağlığını görmezden gelinerek üretim yapan üreticilerle mücadeledir.

Bize derginizde yer ayırıp röportaj fırsatı verdiğiniz için öncelikle teşekkür etmek istiyorum. Sektörde A’dan Z’ye kol kola vererek hep birlikte çok daha mutlu ve kazançlı günler görebiliriz. Her yıl Türkiye’de bir milyon yüz dört yüz bin bebek dünyaya geliyor. Dolayısıyla bu büyük sektör hepimizi ve daha yeni bir çok oyuncuyu taşıyabilecek güce sahiptir. Birbirimize destek olmalı ve saygı duymalıyız.

Menü

Recently Viewed

Close
Close

Close

Categories